MIŁO WAS WIDZIEĆ- wracamy do szkoły!

Klasa 2b w tym roku szkolnym kontynuuje swój udział w Ogólnopolskim Programie „Uczymy Dzieci Programować”.  VIII edycja programu w ścieżce podstawowej rozpoczęła się tematem- Miło Was widzieć – wracamy do szkoły! Dzieci wykonały zadania  w genial.ly oraz z wykorzystaniem ozobota. Zadania w genial.ly polegały na ułożeniu z części emotki zadowolonej buźki w całość oraz tak lubiane przez dzieci sudoku.

Na kartach pracy ozobota uczniowie  pokolorowali grafiki w okienkach oraz narysowali przedmioty, które kojarzą im się z tym co będą robić w szkole· Następnie wstawili kody w taki sposób, żeby robot przejechał przez wszystkie okna i zakończył swoją podróż „wygrana, wyjście z gry).

Wszystkich cieszyła umiejętność pracy w zespołach i nauka poprzez zabawę.

Data dodania: 2021-09-12 19:23:26
Data edycji: 2021-09-12 19:29:15