Mikołajkowy wyjazd do kina

W dniu 6 grudnia 2021r. z okazji Mikołajek dzieci z gr. VII „Stokrotki” wybrały się do kina „Kosmos” na świąteczną bajkę pt.”Gwiazdka Klary Muu”. Świąteczna animacja wraz z pełnymi ciepłą i humoru perypetiami bohaterów z Krowiego Wzgórza pomogły przypomnieć dzieciom, że w tym magicznym czasie najważniejsze jest celebrowanie chwil razem z innymi. Co więcej, ten wyjątkowy czas w roku możemy także spędzić w szerszym gronie, niekoniecznie tylko z najbliższymi. Piękno Świąt tworzą przecież nie tylko świąteczne lampki i dekoracje, ale i to, że potrafimy porozumieć się i wspierać się nawzajem, działać razem, nawet jeśli wiele nas dzieli. I nawet wywrócona do góry nogami choinka wydaje się najpiękniejsza.

Data dodania: 2021-12-27 12:11:48
Data edycji: 2021-12-27 12:14:33