Mikołajki w Przedszkolu

Mikołajki to dzień szczególny dla wszystkich, którzy wyczekują wizyty Mikołaja i upominków. Najbardziej z mikołajek cieszą się dzieci ??Przedszkolaki z MPS nr 2 w Mławie w radosnej i ciepłej atmosferze przywitały upragnionego gościa, zaprezentowały przygotowane specjalnie na tą okazję wierszyki i piosenki, a Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom upominki. Prezenty na Mikołajki to przyjemny przedsmak Świąt Bożego Narodzenia. Upominki nasze przedszkolaczki otrzymały również od Pana Burmistrza Sławomira Kowalewskiego, który dowiedział się od samego Mikołaja, że dzieci w naszym przedszkolu są wyjątkowo grzeczne. Dziekujemy Panu Burmistrzowi i Paniom z Urzędu Miasta, które przekazały przedszkolakom paczuszki.???
Do następnego roku drogi Mikołaju! ???
Data dodania: 2023-12-06 20:41:05
Data edycji: 2023-12-07 18:31:23