Międzyszkolny Turniej Rekreacyjno- Sportowy

W sobotę, tj. 9 grudnia, uczniowie klas II i III wzięli udział w międzyszkolnym turnieju sportowo-rekreacyjnym. Reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale -w kategorii klas II i III zajęliśmy I miejsce. Nasi zawodnicy wykazali się dużą zwinnością i szybkością podczas: skoków zajęczych, biegu z piłką lekarską (3 kg), sztafety z szarfą. Bardzo dobrze współpracowali w takich konkurencjach, jak taczki i wyścig pociągów.

Gratulujemy młodym sportowcom z klas drugich i trzecich i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zmagań sportowych.

link do galerii

Data dodania: 2023-12-09 19:17:18