Międzyszkolny Turniej Rekreacyjno-Sportowy

"Sport to bardzo fajna sprawa,

bo to zdrowie i zabawa.

Chociaż wygrać bardzo chcemy,

to rywali szanujemy!"

Taki okrzyk towarzyszył naszym młodym sportowcom z klas drugich i trzecich podczas Międzyszkolnego Turnieju Rekreacyjno- Sportowego, który odbył się 5 grudnia w Mławskiej Hali Sportowej. Pierwsze spotkanie mławskich drużyn przebiegało w następujących konkurencjach: sztafeta,, toczenie piłki, wyścig slalomem, skoki na jednej nodze i czworakowanie.

Nasi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie zajęli I miejsce w kategorii klas drugich i IV miejsce w kategorii klas trzecich. Ten konkurs to nie tylko dobra zabawa, ale również promocja zdrowia, wychowania fizycznego i sportu. Gratulujemy młodym sportowcom oraz nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do turnieju: D. Wroniszewskiej, B. Jabłonowskiej, G. Tokarskiej, D. Kowalewskiej, M. Harzyńskiej. Życzymy wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych etapów:)

Data dodania: 2022-12-08 08:53:03
Data edycji: 2022-12-08 08:54:21