Międzynarodowy Projekt Edukacyjny EMOCJA w klasie 3a

Klasa IIIa w tym roku przystąpiła do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja, którego celem jest kształtowanie postaw społecznych, rozbudzanie w dzieciach wiary w siebie oraz własne możliwości, integracja zespołu klasowego i aktywizacja na zrozumienie emocji i uczuć innych osób, wychowanie do wartości tj. empatia, wyrozumiałość, szacunek, wrażliwość, a także tworzenie sytuacji budujących wrażliwość dziecka, empatię i szacunek wobec innych.

Zajęcia składają się z 5 modułów: Krainy Kreatywności, Krainy Wyobraźni, Krainy Mocy Słów, Krainy Empatii i Krainy Odwagi.

Dnia 15 września klasa IIIa zrealizowała I moduł, który został połączony z Międzynarodowym Dniem Kropki.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z projektu na szkolnym facebooku.

Data dodania: 2021-09-21 10:03:58
Data edycji: 2021-09-22 13:29:25