Konkursy związane z obchodami 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Mławie

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież a także osoby dorosłe do udziału w Konkursach związanych z obchodami 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Prace plastyczne na konkurs mogą mieć formę przestrzenną lub płaską; wielkość prac jest dowolna. 1 osoba może zgłosić tylko 1 pracę.

Konkurs literacki skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych. Każdy autor może zgłosić tylko 1 utwór napisany prozą lub wierszem.

Zakwalifikowane do Konkursu zostaną tylko teksty, które nie były wcześniej publikowane i nagradzane.

Udział w Konkursie plastycznym nie wyklucza udziału w Konkursie literackim. Oba Konkursy odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Zgłoszenia prac osób z terenu Mławy tak do konkursu plastycznego jak i literackiego należy dostarczyć do 20 maja br. na adres Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława. Prace na konkurs literacki można także przesłać drogą elektroniczną na adres h.wieczorek@mdkmlawa.com

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom obu Konkursów planowane jest podczas obchodów Dnia Dziecka 5 czerwca br. w Parku Miejskim. O terminie odbioru nagród laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Regulaminy Konkursów oraz karty zgłoszeniowe do pobrania poniżej.

Hanna Matecka Wieczorek

Miejski Dom Kultury