Klasy 1b i 2b na wycieczce w Kamionce

27 marca uczniowie z klasy 1 b i 2 b wyruszyły na wycieczkę do Kamionki. Czekało tam na dzieci wiele zadań do wykonania. Spacerując po Wiosce Garncarskiej musiały poszukać oznak wiosny. Znalazły bociana w gnieździe, pąki na drzewach, krokusy, przebiśniegi, przylaszczki, bazie, stokrotki... Podczas spaceru zwiedziły kuźnię, amfiteatr, wystawę minerałów, ogród geologiczny. Następnie w Rajskim Ogrodzie , z mapami w dłoniach stawiły czoła grze terenowej szukając skarbu - zajączka. Podczas warsztatów plastycznych ozdabiały pisanki. Na zakończenie, w kinie 3D obejrzały film przyrodniczy. Pełne radości wróciły do Mławy.

Data dodania: 2023-03-27 20:59:26
Data edycji: 2023-03-27 21:05:23