Klasa 1b w Laboratorium Przygody

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 21.12.2022r. klasa 1 b wyruszyła do Laboratorium Przygody. W trakcie pobytu w sali zabaw uczniowie miło spędzili czas. Korzystali że wszystkich atrakcji. Pojawienie się Mikołaja wraz z Elfem wywołało na twarzach dzieci niezapomniany uśmiech. Każde dziecko mogło porozmawiać z Mikołajem i szepnąć mu do ucha życzenia, a dzwoneczek Elfa powodował ich,, spełnienie". Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach bożonarodzeniowych, podczas których wykonywali samodzielnie tabliczkę czekolady i ją dekorowali. Wspólne zdjęcia, chociaż w części przedstawia panującą w tym dniu atmosferę.

Data dodania: 2022-12-21 18:39:30
Data edycji: 2022-12-21 18:42:45