Kangur Matematyczny 2020

Bardzo miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych, w  międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY, znaleźli się również nasi uczniowie.

W kategorii Żaczek (kl. II) maksimum punktów i wynik bardzo dobry otrzymał uczeń klasy 2a – Mikołaj Żwir. Wyróżnienia otrzymali: Jan Jankowski (IIc), Michalina Koniutis (IIc) i Joanna Rybicka (IIa).

W kategorii Beniamin ( kl.V i VI) wyróżnienia otrzymali: Stanisław Piłkowski (Va), Antonina Wachowicz (Va), Łukasz Kaczmarczyk (Va) oraz Adam Skwarski (VIb).

W kategorii Kadet (kl. VII i VIII) wyróżnienie otrzymał Michał Kaszubski (VIIc).

Pomimo zawieszenia zajęć w szkołach tegoroczny konkurs Kangur Matematyczny miał miejsce. Po raz pierwszy w historii uczniowie  rozwiązywali zadania zdalnie, korzystając z komputera lub innego urządzenia multimedialnego za pośrednictwem platformy edukacyjnej Dzwonek.pl.

Kangur Matematyczny trwał od 25 maja do 5 czerwca 2020.  Konkurs właściwy został poprzedzony konkursem próbnym, który pozwolił uczestnikom na zaznajomienie się z platformą. Środki finansowe na organizację testu i nagrody w tym konkursie pochodzą z opłat wnoszonych za udział. W naszej szkole, od wielu lat, konkurs jest finansowany przez Panią Dyrektor Joannę Wyszkowską. Bardzo DZIĘKUJEMY:)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu, a ich opiekunom: p. B. Jabłonowskiej, p. G. Tokarskiej, p. K. Cechowskiej, p. I. Chmielewskiej, p. S. Jurkiewicz, p.D. Kowalewskiej, p. B. Golian, p.M. Harzyńskiej, p. A. Szerszyńskiej  dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie uczniów!

Data dodania: 2021-02-18 10:11:40
Data edycji: 2021-11-02 18:21:57