Jubileuszowy XXX Bieg Niepodległości

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie pd tego, czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy, dawać z siebie wszystko”.
Po roku przerwy spowodowanej pandemią, odbył się XXX Bieg Niepodległości, na który licznie stawili się uczniowie szkół mławskich i z powiatu. Rywalizacja odbywała się w różnych kategoriach wiekowych i na odpowiednich dystansach:
200 m.: rocznik 2015 i młodsi, 2014, 2013-2012;
300 m. rocznik 2011;
600 m. rocznik 2010-2009;
900 m. rocznik 2008-2007.
Każdy uczestnik biegu otrzymywał z rąk p. Burmistrza Sławomira Kowalewskiego, dyrektora MOSIR p. Krzysztofa Butryna oraz instruktora sportu p.Andrzeja Karpińskiego, pamiątkowe medale, najlepsi zawodnicy dyplomy i nagrody rzeczowe, najlepsze szkoły puchary.
Na starcie nie zabrakło licznej reprezentacji naszej placówki. Dzieci, wspierani przez swoich rodziców oraz nauczycieli (Danutę Wroniszewską, Barbarę Golian, Mirosława Karwińskiego i Michała Golian), z dużym poświęceniem i determinacją walczyli na różnych dystansach.
W ogólnej klasyfikacji klas 1-3 dziewczęta zajęły 2 miejsce, a chłopcy 1. W kategorii klas 4-8 dziewczęta zajęły 3 miejsce, a chłopcy, tak jak ich młodsi koledzy, wygrali rywalizację.
Indywidualnie, w roczniku 2014, 1 miejsce zajęła Gabrysia Pszczółkowska, 3 miejsce Nataniel Głażewski, w roczniku 2011 2 miejsce zajął Jakub Mostek, 3 miejsce Kamil Domarecki. W roczniku 2008-2007 3 miejsce zajął Kacper Siergiej.
Warto dodać, że bardzo dużo osób z naszej szkoły zajmowało punktowane miejsca od 1 do 15, co pozwoliło SP4 zdobyć aż cztery miejsca na podium.
Brawa i gratulacje należą się wszystkim uczestnikom biegu.
Brawo, brawo uczniowie „czwórki” ????????

Więcej zdjęć na naszym szkolnym facebooku.

Data dodania: 2021-11-17 21:26:40
Data edycji: 2021-11-18 10:22:43