Finał Wojewódzkich Zawodów Matematycznych

W dniu 15.04.2023 roku 17 uczniów reprezentowało naszą szkołę w II etapie wojewódzkiego konkursu wiedzy matematycznej „Zawody Matematyczne” . Finałowe zmagania zgromadziły w Ciechanowie ponad 100 uczestników naszego województwa. Organizatorem konkursu jest MSCDN Ciechanów.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!!!

Uczniowie reprezentujący szkołę :

Jóźwiak Oliwer (4a), Wodzyński Tymoteusz (4a), Oflenda Oliwia (4b), Próchniewska Daria (4b), Jankowski Jan (5c), Rybicka Joanna (5a), Meredyk Gabriel (5b), Domarecki Kamil (5b), Tucholski Kacper (6a), Skaliński Kacper (6b), Snarska Natalia (6b), Ulatowski Michał (8c), Zakrzewski Karol (8c), Trzpil Karolina (8b), Siergiej Kacper (8a), Sokołowska Natalia (8c), Domarecka Paulina (8c).

Data dodania: 2023-04-16 07:21:02
Data edycji: 2023-04-16 07:33:04