Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Finał rejonu w lekkoatletyce.

Dzisiaj, po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, wróciliśmy do rywalizacji sportowej. Podczas finału rejonu w lekkoatletyce, który odbył się na stadionie MOSiR w Ciechanowie, nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zdobyli 5 medali w konkurencjach indywidualnych i 1 w sztafecie. Złote medale zdobyli Endrzejczyk Bartłomiej w pchnięciu kulą i Śledziński Jan w biegu na 1000 metrów. Srebrne, Olszewski Igor w biegu na 600 metrów, Zadrożny Marcin w biegu na 200 metrów i Rychcik Miłosz w pchnięciu kulą. Szmaniewicz Maciej zajął 4 miejsce w biegu na 300 metrów. Nasza sztafeta olimpijska w składzie Olszewski, Śledziński, Zadrożny, Endrzejczyk zajęła drugie miejsce. Brawa należą się dla całej szóstki chłopców startujących w dzisiejszych zawodach. Należy dodać, że medaliści mają prawo startu w XXIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które już w najbliższy poniedziałek 21 czerwca zostaną rozegrane na stadionie "Orła" w Warszawie.

Data dodania: 2021-06-16 16:22:08
Data edycji: 2021-06-21 21:03:53