Dzień Postaci z Bajek

5 listopada klasa 3 b wraz z wychowawczynią obchodziła dzień postaci z bajek. Od samego rana dzieci wchodziły do sali lekcyjnej poprzebierane za różnych bohaterów z ulubionych bajek. Pojawił się m. in. Pinokio, rycerz, wróżki, królewny, Czerwony Kapturek, Franklin ... Każdy z uczniów zaprezentował na forum klasy swój strój, a pozostałe dzieci miały odgadnąć z jakiej jest bajki. Następnie uczniowie napisali i czytali krótkie streszczenie wybranej przez siebie bajki. Powstała wystawa prac literackich.

Na zakończenie obejrzeliśmy z klasami 1, 2,3 oraz z grupami przedszkolnymi interaktywne bajki,, Pinokio" , ,, Sindbad" , ,, Królowa Śniegu", ,, Pokahontas". Dzieci miały możliwość poznać bohaterów i interaktywnie spędzić czas w ich towarzystwie.

Zaprasmy do galerii na Fb

Data dodania: 2021-11-07 11:20:04