Dzień Mamy i Taty

Uroczystość z okazji Dnia Rodziny w MPS nr 2

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, a niecały miesiąc później - 23 czerwca Dzień Taty. Jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowań rodzicom za trud i wielką miłość. W MPS nr 2 mogliśmy świętować wspólnie ten szczególny czas podczas uroczystości Dnia Rodziny. Przedszkolaki, począwszy od maluszków po starszaki, dały z siebie wszystko.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem recytowały wierszyki, śpiewały z serca płynące piosenki oraz tańczyły przygotowane ze swoimi paniami układy taneczne. Prezentowane programy artystyczne u wielu rodziców wywołały uśmiech a czasem nawet łzy wzruszenia. Po występach dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki oraz szczery uśmiech i całusy. Kochani Rodzice jeszcze raz życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń i serdecznie dziękujemy za obecność.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=1690069374611407&set=a.2969069430044722

Data dodania: 2021-06-11 19:18:27
Data edycji: 2021-06-21 18:46:58