Dzień Edukacji Narodowej

,,Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci - stara się zobaczyć ich duszę." - Barbara Cage.

Dnia 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 6a pod opieką p. Mirosławy Daszkiewicz - Kramkowskiej, p. Anety Stanios , p. Iwony Cieślińska, p. Magdaleny Przyborowskiej i p. Dariusza Bartosiewicza przygotowali akademię. W pięknych słowach wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w kształcenie i wychowanie, wsparcie i życzliwość. Nie zabrakło również humorystycznych wierszy i piosenek.
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska, która wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Nagrody otrzymali pp. Dariusz Bartosiewicz - nauczyciel języka polskiego, Mirosława Daszkiewicz - Kramkowska - nauczyciel języka angielskiego, Dorota Kowalewska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Mirosław Karwiński - nauczyciel wychowania fizycznego, Elżbieta Leśniewska - nauczyciel wychowania przedszkolnego i Wioleta Żerańska - nauczyciel wspomagający. Nagrodę Burmistrza Miasta Mława otrzymała p. Marzena Raszkowska - nauczyciel języka polskiego. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2022-10-16 04:33:26
Data edycji: 2022-10-16 04:35:21