Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października, jak co roku, obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczystość, w której wzięli udział: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie klas I – VIII. Wśród życzeń, słów uznania i wdzięczności nie zabrakło również odrobiny dobrego humoru ze szkolnej codzienności. Program artystyczny przygotowała klasa 7 b pod kierunkiem pani Marzeny Raszkowskiej, pani Anety Stanios i pani Sylwii Zakobielskiej.

Po części artystycznej zabrała głos Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska. Doceniając dydaktyczne i wychowawcze sukcesy pedagogów, wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora Szkoły. Wśród nagrodzonych znalazły się panie: Monika Brzozowska – nauczyciel j. polskiego, Iza Fabisiak – nauczyciel j. angielskiego, Milena Krajewska – wychowawca przedszkola, Izabela Malesa – nauczyciel j. polskiego, Anna Rutecka – nauczyciel wspomagający i Grażyna Tokarska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Nagrodę Burmistrza Miasta Mława otrzymała pani Marzanna Harzyńska. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas uroczystości Pani Dyrektor i przedstawiciele społeczności szkolnej pożegnali wieloletniego pracownika ZPO nr 2 Panią Honoratę Piskorską, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Życzymy Pani Honoracie dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Data dodania: 2021-10-14 17:33:35
Data edycji: 2021-10-17 20:17:34