Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W życiu i w serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały specjalny program artystyczny. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków laurkę i drobny upominek. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków. ❤️?

Data dodania: 2023-01-29 10:33:11
Data edycji: 2023-01-29 10:45:54