Chemiczna zmiana nastroju kontra pozytywne emocje bez dopalaczy

W dniu dzisiejszym uczniowie klas 6-8 uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt. : "Chemiczna zmiana nastroju kontra pozytywne emocje bez dopalaczy" w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałaniu Narkomanii dla Miasta Mława na rok 2023.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć pouczający spektakl, który pomógł im zrozumieć czym jest uzależnienie oraz jak łatwo można stać się osobą uzależnioną. Po zakończonym spektaklu uczniowie mieli możliwość wysłuchania pani policjantki, która opowiedziała o konsekwencjach karnych związanych z posiadaniem oraz zażywaniem narkotyków. Dzisiejsze spotkania z pewnością spowodowało u uczniów refleksję na temat uzależnień oraz utwierdziło ich w przekonaniu jak nasze życie jest ważne i że to naszą rolą jest pielęgnowanie go każdego dnia.

Data dodania: 2023-12-19 17:59:12
Data edycji: 2023-12-19 18:17:55