Certyfikat za udział w programie czytelniczym dla kl.1b

Certyfikat  za udział w programie czytelniczym dla kl.1b

Uczniowie kl.1b ukończyli realizację III modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III  „CZYTAM Z KLASĄ -lekturki spod chmurki”. W ostatnim module towarzyszyła nam książka "Co słonko widziało” Marii Konopnickiej. W Dniu Dziecka zaprosiliśmy do klasy panią z biblioteki, która przeczytała nam fragment naszej lektury. W słoneczny dzień zorganizowaliśmy LEKCJĘ POD CHMURKĄ. Nie zabrakło na niej naszej lektury. Dzieci czytały głośno wiersz na którym otworzyła się strona w książce.

Po wspólnym przeczytaniu książki uczniowie uzupełnili LEKTURNIKI. Pojawiło się wiele pogadanek na temat globalnego zanieczyszczenia Ziemi oraz sposobach ochrony środowiska.

Obejrzeliśmy  filmy edukacyjne, a następnie omówiliśmy problem zaśmiecania lasu. Dzieci wiedzą jak  zachować się w przypadku wybuchu pożaru.

Tegoroczna przygoda z lekturami spod chmurki dobiegła końca. Wszyscy cieszymy się z otrzymanego klasowego Certyfikatu i  uczniowskich dyplomów.

Z przyjemnością będziemy kontynuować naszą czytelniczą przygodę w III edycji programu.

Data dodania: 2021-06-24 17:15:41
Data edycji: 2021-06-24 17:28:50