Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Bohater ulubionej baśni

Bohater ulubionej baśni

We wtorek 23 listopada 2021 r. w bibliotece szkolnej miała miejsce miła uroczystość – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bohater ulubionej baśni” i wręczenie nagród jego uczestnikom. Celem konkursu było rozwijanie u uczniów zainteresowania literaturą baśniową, promocja aktywności czytelniczej i rozbudzenie kreatywności twórczej. Do biblioteki wpłynęło wiele przepięknych prac, wykonanych różnorodnymi technikami, które przedstawiały ulubionych bohaterów baśniowych.

Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klas I – II i klas IV – V. Kryteria oceny obejmowały: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość w ujęciu tematu i estetykę wykonania pracy, walory artystyczne i wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

Pani wicedyrektor Małgorzata Krupa wręczyła uczestnikomi konkursu dyplomy  i  nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie w bibliotece.

Oto laureaci konkursu:

w kategorii klas I-III:

 

I nagroda            - Nikola Gołębiewska     - kl. I a

                               - Maja Żółtak                     - kl. III b

                               - Aleksandra Tucholska - kl. II a

                              

II nagroda           - Hanna Bazyl                    - kl. II a

                               - Fabian Kwiatkowski     - kl. II b

                              

III nagroda          - Lena Cybulska                - kl. II b

                                                              

wyróżnienia       -  Natalia Wypych            - kl. II a

                               -  Wojciech Stachów       - kl. II a

                               -  Adam Lewicki                - kl. I b                  -

                              

udział                   - Filip Kaszubski                - kl. II a

                               - Nikola Chuma                 - kl. III a

                               - Karolina Gołębiewska - kl. III a

                                

w kategorii klas IV - V:

                              

I nagroda            - Oskar Zawolski               - kl. V a

               

                              

II nagroda           - Antoni Bazyl                    - kl. V a

                               - Amelia Paciej                  - kl. IV a               

                              

III nagroda          - Kacper Tucholski           - kl. V a

                                                              

wyróżnienia       - Mateusz Wypych          - kl. IV b

                               - Julia Wtulich                    - kl. IV c

Udział                   - Małgorzata Lewicka     - kl. IV c

                               - Maciej Szulc                    - kl. V a

  Organizatorzy: Wioletta Polak, Hanna Kanigowska, Iwona Cieślińska

 

Data dodania: 2021-11-26 22:16:40
Data edycji: 2021-11-26 22:21:15
Ilość wyświetleń: 68

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook