Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Bohater ulubionej baśni

Bohater ulubionej baśni

We wtorek 23 listopada 2021 r. w bibliotece szkolnej miała miejsce miła uroczystość – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bohater ulubionej baśni” i wręczenie nagród jego uczestnikom. Celem konkursu było rozwijanie u uczniów zainteresowania literaturą baśniową, promocja aktywności czytelniczej i rozbudzenie kreatywności twórczej. Do biblioteki wpłynęło wiele przepięknych prac, wykonanych różnorodnymi technikami, które przedstawiały ulubionych bohaterów baśniowych.

Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klas I – II i klas IV – V. Kryteria oceny obejmowały: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość w ujęciu tematu i estetykę wykonania pracy, walory artystyczne i wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

Pani wicedyrektor Małgorzata Krupa wręczyła uczestnikomi konkursu dyplomy  i  nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie w bibliotece.

Oto laureaci konkursu:

w kategorii klas I-III:

 

I nagroda            - Nikola Gołębiewska     - kl. I a

                               - Maja Żółtak                     - kl. III b

                               - Aleksandra Tucholska - kl. II a

                              

II nagroda           - Hanna Bazyl                    - kl. II a

                               - Fabian Kwiatkowski     - kl. II b

                              

III nagroda          - Lena Cybulska                - kl. II b

                                                              

wyróżnienia       -  Natalia Wypych            - kl. II a

                               -  Wojciech Stachów       - kl. II a

                               -  Adam Lewicki                - kl. I b                  -

                              

udział                   - Filip Kaszubski                - kl. II a

                               - Nikola Chuma                 - kl. III a

                               - Karolina Gołębiewska - kl. III a

                                

w kategorii klas IV - V:

                              

I nagroda            - Oskar Zawolski               - kl. V a

               

                              

II nagroda           - Antoni Bazyl                    - kl. V a

                               - Amelia Paciej                  - kl. IV a               

                              

III nagroda          - Kacper Tucholski           - kl. V a

                                                              

wyróżnienia       - Mateusz Wypych          - kl. IV b

                               - Julia Wtulich                    - kl. IV c

Udział                   - Małgorzata Lewicka     - kl. IV c

                               - Maciej Szulc                    - kl. V a

  Organizatorzy: Wioletta Polak, Hanna Kanigowska, Iwona Cieślińska

 

Data dodania: 2021-11-26 22:16:40
Data edycji: 2021-11-26 22:21:15
Ilość wyświetleń: 272

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej