Czcionka:

Kontrast:

Awans na XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mamy kolejny awans na XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Pod koniec listopada odbył się finał rejonu w badmintona. W zawodach tych wzięły udział trzy nasze zespoły pod kierunkiem nauczyciela Michała Goliana: dziewczęta z rocznika 2009 i młodsze, oraz chłopcy z tego samego rocznika, dwa zespoły. Dziewczęta ( Zembrzuska Gabryiela, Piekacz Zuzanna ) zajęły I miejsce, pierwszy zespół chłopców ( Marchlewicz Bartosz, Kaczmarczyk Łukasz) II miejsce, natomiast drugi zespół ( Piłkowski Stanisław, Staniszewski Michał) I miejsce. Zwycięzcy będą mieli prawo reprezentowania naszego rejonu na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Brawa i gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek SP4 Mława.

Data dodania: 2021-12-01 11:04:49
Data edycji: 2021-12-01 11:17:05