Akcja ''Podręczniki dla Afryki''.

Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przystąpił do akcji "Podręczniki dla Afryki - solidarność szkolna nie ma granic". Aby szkoły Dzieci Afryki zapewniały swoim uczniom rzetelną edukację inaugurujemy ogólnopolską akcję „Podręczniki za grosiki - solidarność szkolna nie ma granic”, będącą krokiem milowym w rozwoju ich edukacji, gdyż pomoże zagwarantować odpowiednią liczbę podręczników oraz pomoce dydaktyczne. Wystarczy, że każda klasa ufunduje jeden podręcznik, otwierając szansę na korzystanie z niego jednemu uczniowi w Afryce! Średni koszt zakupu jednego podręcznika wynosi 25 zł. W klasach, które przystąpią do akcji do końca kwietnia 2022r. dostępne będą puszki, do których można wrzucać pieniążki. Puszka dostępna będzie również w pokoju Niewielkie gesty, budują wielkie sprawy!!!

Data dodania: 2022-03-06 09:31:13
Data edycji: 2022-03-08 09:30:42