1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2

Graniczna 39

   06 - 500 Mława

zaprasza

do konkursu ofert

na  dzierżawę pomieszczeń kuchennych i wyposażenia

oraz  prowadzenie stołówki

  16 maja 2019 roku Filia nr 1 we współpracy z miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie zorganizowała po raz 7  program ph.: „ Chcę być samodzielny”.
Program miał na celu pokazanie dzieciom jak mogą bezpiecznie i samodzielnie przygotować smaczne i pełne witamin kanapki. Jak zwykle nagradzane są trzy najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe i kolorowe kanapki.
Tym razem w programie udział wzięła klasa I Pani Bożeny Jabłonowskiej. Na początku wolontariusze współpracujący z MOPS-em pod opieką koordynatora wolontariatu Pana Marka Rembarz przygotowali stoły oraz produkty do sporządzania kanapek.

  23 kwietnia obchodzony jest jako Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, dlatego w piątek 26 kwietnia odbyła się uroczystość w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. B. Prusa w Mławie na której zgromadzili się sympatycy czytania . Ten dzień stał się okazją do wyróżnienia i nagrodzenia najaktywniejszych czytelników .
W Filii nr 1 najaktywniejszą najmłodszą czytelniczką 2018 roku została Natalia Snarska  uczennica Szkoły Podstawowej nr 4. Gratulujemy Natalko !

 Zespół  Ośrodków Wsparcia w Mławie

ul.Słowackiego 18, 06-500 Mława

Tel./fax. 23 654 52 29

telefon zaufania 23 654 33 66

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.30 – 22.00

  26 marca br. w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Literackiego Konkursu dla klas VIII "Kochaj świat, kochaj życie". Uczniowie pisząc prace literackie wykazali się znajomością literatury polskiej i obcej, dojrzałością sądów oraz oryginalnością ujęcia poszczególnych tematów.
Uczniowie klasy VIII b, których nauczycielem języka polskiego jest p.Izabela Malesa zdobyli dwie pierwsze nagrody:
I miejsce Kinga Kamińska kl.VIII b
II miejsce Szymon Gorlewski kl. VIII b

   W piątek, 29 marca w Szkole Podstawowej nr 6 odbyła się uroczystość podsumowania Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literackiego “Ponad Barierami”. Naszą placówkę godnie reprezentowały trzy uczennice Lena Dobrzyńska i Aleksandra Siemianowska z grupy “O” oraz Alicja Siemianowska z IV klasy. 

Dnia 28 marca 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie został  podsumowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Ja, moja rodzina, moje miasto”, w którym brali udział uczniowie i przedszkolaki z mławskich szkół  i przedszkoli.

   Celem konkursu było promowanie najbliższego środowiska i naszego miasta. Uczestnicy zaprezentowali swoje prace, które można było podziwiać na wystawie. Prace były bardzo pomysłowe, wykonywane różnymi technikami. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie i zostali zaproszenie jako laureaci po odbiór nagród.

Joomla Template by Joomla51.com