11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia przedszkola

„Wakacje, wakacje
to wspaniały czas-
czeka na nas morze,
góry, rzeka ,las.”

 W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 21 czerwca 2018 roku. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały przygodę z przedszkolem jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny. Przez te lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

  21 czerwca 2018 roku był ważny dla przedszkolaków z grupy V MPS nr 2. Tego dnia część dzieci żegnała się ze sobą by ruszyć w dalszą drogę do szkoły. Ten ostatni raz przedszkolaki zaprezentowały wzruszający program artystyczny w tak wspaniałym gronie. Choć łza zakręciła się wielu z nas w oku, pozostaną wspaniałe wspomnienia. Dziękujemy za wszystkie wspólne lata.

 

 Piknik Rodzinny w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie stał się tradycją nie tylko naszej szkoły, ale i „Wólki”. Zawsze witamy serdeczne wszystkich uczestników naszej imprezy, która tym razem pięknie wpisała się w Rok dla Niepodległej. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od poloneza w wykonaniu uczniów edukacji wczesnoszkolnej, uczniów klas siódmych oraz poloneza w wykonaniu przedszkolaków. W dalszej części pikniku artystycznie nakręcone dzieci brawurowo wykonywały piosenki i tańce polskie.

 W dniu 28 maja dzieci z grup III i IV MPS nr 2 pojechały na swoją pierwszą wycieczkę przedszkolną. Głównym celem wyprawy był Happy Park - Centrum Zabaw w Stróżewku.  Dzieci aktywnie i radośnie spędziły tam czas. Bajkowa sceneria, zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z piłeczkami oraz wiele innych atrakcji czekało na przedszkolaków. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w restauracji McDonalds. Wycieczka była bardzo udana.

polska

 Maj jest wyjątkowym miesiącem dla wszystkich dzieci i ich rodziców. Przedszkolaki z MPS nr 2 z wielkim zapałem przygotowywały się do Dnia Mamy i Taty. Gdy ten upragniony dzień nadszedł dzieci w swoich grupach zaprezentowały program artystyczny. Śpiewały, tańczyły i recytowały piękne wiersze, a to wszystko dla sowich ukochanych rodziców! Wszystkim Mamom i Tatusiom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia! Oby Wasze święto trwało nie tylko jeden dzień, a cały rok!

Joomla Template by Joomla51.com