11listop 1szkola 2przedszkolepan DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

NAUCZANIE PRZEDSZKOLNE:

  • Jolanta Bereda
  • Iza Fabisiak
  • Barbara Jaszczyk
  • Nina Jeromin
  • Magdalena Kowalska
  • Dorota Koźlakiewicz
  • Milena Krajewska
  • Ewelina Krysztofiak
  • Izabela Latoszek
  • Elżbieta Leśniewska
  • Iza Lubaczewska
  • Katarzyna Mostek
  • Urszula Oflenda
  • Małgorzata Piekacz
  • Małgorzata Rachocka
  • Marlena Radzka
  • Wioletta Rudnicka
  • Marta Siemianowska
  • Magdalena Tucholska
  • Paulina Wodowska
  • Sylwia Wyszomirska
  • Martyna Zębrzuska

 

  • Joanna Chrzczon - zajęcia logopedyczne
  • Iza Fabisiak - jęz. angielski
  • Grażyna Tokarska - rytmika
  • Wioleta Walczak - Sych - religia

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

  • Joanna Wyszkowska
  • Sylwia Bancerz
  • Barbara Golian
  • Marzanna Harzyńska 
  • Bożena Jabłonowska
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Dorota Kowalewska 
  • Barbara Robaczyńska
  • Grażyna Alicja Tokarska

 

JĘZYK POLSKI:

  • Dariusz Bartosiewicz
  • Monika Brzozowska
  • Izabela Malesa
  • Marzena Raszkowska

 

JĘZYK ANGIELSKI:

  • Daszkiewicz-Kramkowska Mirosława
  • Rafał Karczmarczyk
  • Alicja Karwińska
  • Anita Zbrzyska

 

JĘZYK NIEMIECKI:

  • Beata Ciesielska -Betlińska
  • Magdalena Kowalewska

 

HISTORIA:

  • Adam Czarny
  • Mariola Męczyńska

 

MATEMATYKA:

  • Iwona Chmielewska
  • Katarzyna Cechowska
  • Agnieszka Szerszyńska
  • Sylwia Zakobielska

 

PRZYRODA, BIOLOGIA:

  • Larysa Sieńska
  • Grażyna Rutkowska

 

GEOGRAFIA:

  • Grażyna Rutkowska

 

FIZYKA, CHEMIA:

  • Jan Biernacki

 

RELIGIA:

  • ks. Mateusz Jesień
  • Halina Pszczółkowska
  • Magdalena Tucholska
  • Wioletta Walczak - Sych

 

TECHNIKA:

  • Adam Czarny
  • Aneta Stanios

 

PLASTYKA:

  • Iwona Cieślińska

 

MUZYKA:

  • Aneta Stanios
  • Grażyna Alicja Tokarska

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE,  INFORMATYKA:

  • Dariusz Bartosiewicz
  • Iwona Chmielewska
  • Marzanna Harzyńska
  • Bożena Jabłonowska
  • Jakub Michał Kowalewski
  • Agnieszka Szerszyńska
  • Sylwia Zakobielska

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

  • Michał Golian
  • Grażyna Rutkowska
  • Danuta Wroniszewska
  • Mirosław Karwiński

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:

  • Arkadiusz Ciesielski

 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:

  • Marzanna Harzyńska

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:

  • Arkadiusz Ciesielski

 

PEDAGOG:

  • Joanna Bazyl

 

 PSYCHOLOG:

  • Urszula Sumeradzka

 

BIBLIOTEKARZ:

  • Hanna Kanigowska
  • Wioletta Polak

 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY:

  • Magdalena Iwańska
  • Anna Karpińska
  • Ewelina Ludwikowska
  • Mariola Męczyńska 
  • Anna Rutecka
  • Wioleta Żerańska

 

DORADZTWO ZAWODOWE:

  •  Małgorzata Piekacz

 

ŚWIETLICA:

  • Małgorzata Krupa
  • Krystyna Weselak
  • Joanna Bazyl
  • Monika Nieznańska
  • Anna Rutecka
  • Wioleta Żerańska

Joomla Template by Joomla51.com