Wycieczka do ''Laboratorium Przygody''

Wyjście „Muchomorków” z MPS nr 2 w Mławie do sali zabaw „Laboratorium Przygody”

W poniedziałek 22 listopada br. przedszkolaki z grupy V „Muchomorki” z MPS nr 2 w Mławie udały się do sali zabaw „Laboratorium Przygody”. Podczas pobytu w sali zabaw dzieci bardzo chętnie korzystały z konstrukcji zabawowej, w której sprawnie pokonywały tory przeszkód, zjeżdżały ze zjeżdżalni i skakały na trampolinie. Wiele radości sprawiała im jazda na mini samochodach, zabawa w suchym basenie z kolorowymi piłeczkami oraz rysowanie kolorową kredą na specjalnej ścianie. Największą atrakcją okazało się jednak spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci przywitały go głośnymi oklaskami i wierszykiem. Mikołaj obdarował przedszkolaków słodkimi upominkami, po które po kolei z odwagą i radością podchodziły. W tym bajkowym miejscu dzieci wzięły udział także w warsztatach mydlarskich. Dowiedziały się jak powstaje mydło i w jaki sposób gromadzi się w nich moc zapachów i barw.  Przy niewielkiej pomocy Pań wykonywały kolorowe i pachnące mydełka.

Dziękujemy Paniom z „Laboratorium Przygody” za wspaniałą atmosferę oraz dostarczenie wielu wrażeń i radości. Było cudownie!

fotorelacja

Data dodania: 2021-11-22 21:24:55