Finał powiatu w badbintona.

Nie zwalniamy tempa!!!

19 listopada  na Mławskiej Hali Sportowej odbył się finał powiatu w badmintona. W zawodach tych wzięli udział i nasi uczniowie pod kierunkiem nauczyciela Michała Goliana: 5 zespołów, które startowało w różnych kategoriach wiekowych, dziewczęta rocznik 2007 - 2008 i 2009 i młodsze, chłopcy 2007 - 2008 i dwa zespoły w kategorii 2009 i młodsi. Po długich i męczących zmaganiach przywieźliśmy do szkoły 4 puchary i 3 awanse na zawody rejonowe. Dziewczęta starsze III miejsce, dziewczęta młodsze II miejsce, chłopcy starsi V miejsce, chłopcy młodsi drugi zespół II miejsce, a pierwszy zespół I miejsce. Brawo dla wszystkich zawodników z naszej szkoły. Trzymamy kciuki na zawodach rejonowych ???????

Data dodania: 2021-11-22 07:04:47
Data edycji: 2021-11-24 14:13:29