1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

ZESPÓŁ EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ:

  • Małgorzata Piekacz - przewodnicząca
  • Jolanta Bereda
  • Chrzczon Joanna
  • Iza Fabisiak
  • Barbara Jaszczyk
  • Magdalena Kowalska
  • Dorota Koźlakiewicz
  • Milena Krajewska
  • Ewelina Krysztofiak
  • Izabela Latoszek
  • Elżbieta Leśniewska
  • Iza Lubaczewska
  • Katarzyna Mostek
  • Urszula Oflenda
  • Małgorzata Rachocka
  • Marlena Radzka
  • Wioletta Rudnicka
  • Wioletta Walczak-Sych 

 ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

  • Marzanna Harzyńska - przewodnicząca
  • Sylwia Bancerz
  • Barbara Golian
  • Magdalena Iwańska
  • Bożena Jabłonowska
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Anna Karpińska
  • Alicja Karwińska
  • Dorota Kowalewska
  • Małgorzata Krupa
  • Monika Nieznańska
  • Barbara Robaczyńska
  • Anna Rutecka
  • Grażyna Alicja Tokarska
  • Krystyna Weselak
  • Sylwia Zakobielska
  • Wioletta Żerańska
  • Wioletta Walczk- Sych

ZESPÓŁ  HUMANISTYCZNY:

  • Alicja Karwińska - przewodnicząca
  • Dariusz Bartosiwicz
  • Monika Brzozowska
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Arkadiusz Ciesielski
  • Adam Czarny
  • Mirosława Daszkiewicz - Kramkowska
  • ks. Mateusz Jesień
  • Hanna Kanigowska
  • Rafał Karczmarczyk
  • Magdalena Kowalewska
  • Izabela Malesa
  • Mariola Męczyńska
  • Wioleta Polak
  • Halina Pszczółkowska
  • Marzena Raszkowska
  • Anita Zbrzyska

 

ZESPÓŁ  MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY:

  • Iwona Chmielewska - przewodnicząca
  • Dariusz Bartosiewicz
  • Jan Biernacki
  • Iwona Cieślińska
  • Katarzyna Cechowska
  • Michał Golian
  • Magdalena Iwańska
  • Mirosław Karwiński
  • Jakub Kowalewski
  • Grażyna Rutkowska
  • Larysa Sieńska
  • Aneta Stanios
  • Agnieszka Szerszyńska
  • Danuta Wroniszewska
  • Sylwia Zakobielska

ZESPÓŁ ds. ANALIZY WYNIKÓW NAUCZANIA:

  • Agnieszka Szerszyńska - przewodnicząca
  • Dariusz Bartosiewicz
  • Jan Biernacki
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Marzanna Harzyńska
  • Alicja Karwińska

 

ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY SZKOŁY:

  • Joanna Bazyl - przewodnicząca
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Urszula Sumeradzka
  • wychowawcy klas IV-VIII

 Zespoły wychowawcze grup przedszkolnych tworzą nauczyciele uczący w danych grupach.

Zespół wychowawczy oddziałów szkolnych tworzą nauczyciele uczący w danej klasie. Przewodniczącymi zespołów są wychowawcy klas.

 

ZESPÓŁ ds. POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ:

  • Urszula Sumeradzka - przewodnicząca
  • Sylwia Bancerz
  • Joanna Bazyl
  • Joanna Chrzczon
  • Magdalena Iwańska
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Anna Karpińska
  • Dorota Kowalewska
  • Ewelina Ludwikowska
  • Izabela Malesa
  • Mariola Męczyńska
  • Małgorzata Rachocka
  • Anna Rutecka
  • Joanna Wyszkowska
  • Anita Zbrzyska
  • Wioleta Żerańska

 

KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA :

  • Adam Czarny - przewodniczący
  • Anna Ciesielska
  • Michał Golian
  • Małgorzata Krupa

 

ZESPÓŁ EWALUACYJNY PRZEDSZKOLA:

  • Małgorzata Krupa - przewodnicząca
  • Jolanta Bereda
  • Izabela Latoszek
  • Małgorzata Rachocka

ZESPÓŁ EWALUACYJNY SZKOŁY:

  • Małgorzata Krupa - przewodnicząca
  • Monika Brzozowska
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Barbara Golian
  • Sylwia Zakobielska

ZESPÓŁ DS.  STATUTU PRZEDSZKOLA:

  • Małgorzata Krupa - przewodnicząca
  • Barbara Jaszczyk
  • Urszula Oflenda

 

  ZESPÓŁ DS.  STATUTU SZKOŁY:

  • Beata Ciesielska - Betlińska - przewodnicząca
  • Iwona Chmielewska
  • Alicja Karwińska
  • Grażyna Rutkowska

 ADMINISTRATOR SZKOLNEJ STRONY INTERNETOWEJ: 

  • Agnieszka Szerszyńska

PROTOKOŁOWANIE RAD PEDAGOGICZNYCH:

  • Marzanna Harzyńska

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Kl. I-III          

  • Stanisława Jurkiewicz
  • Anna Rutecka

Kl. IV-VII      

  • Monika Brzozowska
  • ks. Mateusz Jesień
  • Sylwia Zakobielska

 

Joomla Template by Joomla51.com