1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

ZESPÓŁ EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ:

  • Małgorzata Piekacz
  • Dorota Koźlakiewicz
  • Elżbieta Leśniewska
  • Milena Krajewska
  • Urszula Oflenda
  • Izabela Latoszek
  • Ewelina Krysztofiak
  • Katarzyna Mostek
  • Barbara Jaszczyk
  • Marta Siemianowska
  • Nina Jeromin
  • Iza Lubaczewska
  • Iza Fabisiak
  • Marlena Radzka
  • Magdalena Kowalska
  • Jolanta Bereda

ZESPÓŁ EWALUACYJNY PRZEDSZKOLA:

  • Małgorzata Krupa
  • Milena Krajewska
  • Ewelina Krysztofiak
  • Nina Jeromin
  • Iza Lubaczewska

Zespoły wychowawcze grup przedszkolnych tworzą nauczyciele uczący w danych grupach.

ZESPÓŁ DS.  STATUTU PRZEDSZKOLA:

  • Małgorzata Krupa
  • Barbara Jaszczyk
  • Urszula Oflenda

 

ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY SZKOŁY:

  • Izabela Rudzińska
  • Urszula Sumeradzka
  • Joanna Wyszkowska
  • wychowawcy klas IV-VIII

Zespół wychowawczy oddziałów szkolnych tworzą nauczyciele uczący w danej klasie. Przewodniczącymi zespołów są wychowawcy klas.

 ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

  • Marzanna Harzyńska
  • Dorota Kowalewska
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Sylwia Bancerz
  • Bożena Jabłonowska
  • Grażyna Alicja Tokarska
  • Barbara Golian
  • Magdalena Iwańska
  • Magdalena Tucholska
  • Alicja Karwińska
  • Joanna Bazyl
  • Anna Rutecka
  • Małgorzata Krupa
  • Krystyna Weselak
  • Sylwia Zakobielska

 

ZESPÓŁ  MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY:

  • Iwona Chmielewska
  • Jan Biernacki
  • Dariusz Bartosiewicz
  • Jakub Kowalewski
  • Katarzyna Rejniak
  • Grażyna Rutkowska
  • Larysa Sieńska
  • Agnieszka Szerszyńska
  • Sylwia Zakobielska
  • Danuta Wroniszewska
  • Michał Golian
  • Mirosław Karwiński

ZESPÓŁ  HUMANISTYCZNY:

  • Alicja Karwińska
  • Izabela Malesa
  • Dariusz Bartosiwicz
  • Monika Brzozowska
  • Adam Czarny
  • Rafał Karczmarczyk
  • Anita Zbrzyska
  • Marzena Raszkowska
  • Magdalena Kowalewska
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Hanna Kanigowska
  • Wioleta Polak
  • Magdalena Tucholska
  • Aneta Stanios
  • Iwona Cieślińska
  • Arkadiusz Ciesielski
  • ks. Mateusz Jesień

 

ZESPÓŁ ds. ANALIZY WYNIKÓW NAUCZANIA:

  • Agnieszka Szerszyńska
  • Marzanna Harzyńska
  • Dariusz Bartosiewicz
  • Jan Biernacki
  • Alicja Karwińska
  • Małgorzata Krupa

 

ZESPÓŁ ds. POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ:

  • Urszula Sumeradzka
  • Izabela Rudzińska
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Ewelina Ludwikowska
  • Magdalena Iwańska
  • Dorota Kowalewska
  • Nina Jeromin
  • Małgorzata Rachocka
  • Izabela Latoszek
  • Joanna Chrzczon
  • Izabela Malesa
  • Joanna Wyszkowska

ZESPÓŁ EWALUACYJNY SZKOŁY:

  • Małgorzata Krupa
  • Bożena Jabłonowska
  • Adam Czarny
  • Grażyna Rutkowska
  • Monika Brzozowska
  • Sylwia Zakobielska

  ZESPÓŁ DS.  STATUTU SZKOŁY:

  • Joanna Wyszkowska
  • Grażyna Rutkowska
  • Iwona Chmielewska
  • Alicja Karwińska

KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA :

  • Adam Czarny
  • Krystyna Weselak
  • Anna Ciesielska
  • Michał Golian

 

 ADMINISTRATOR SZKOLNEJ STRONY INTERNETOWEJ: 

  • Agnieszka Szerszyńska

PROTOKOŁOWANIE RAD PEDAGOGICZNYCH:

  • Marzanna Harzyńska

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Kl. I-III          

  • Barbara Golian
  • Joanna Bazyl
  • Anna Rutecka

Kl. IV-VII     

  • Rafał Karczmarczyk
  • Monika Brzozowska

 

Joomla Template by Joomla51.com