Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Bezpieczni w sieci”

Rozstrzygnięcie Powiatowego  Konkursu  Plastycznego „Bezpieczni w sieci”

11 czerwca w Powiatowym  Ośrodku  Doskonalenia Nauczycieli w Mławie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Powiatowego    Konkursu  Plastycznego „Bezpieczni w sieci”. Celem konkursu było  wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z Sieci Internet oraz uświadomienie potrzeby ochrony swojej prywatności .

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przystąpili do konkursu ,  wykonując bardzo ciekawe prace. Spośród  120 prac, które wpłynęły z naszego powiatu   jury postanowiło wyróżnić wytwory plastyczne  następujących  uczennic naszej szkoły:

Karolina Trzpil, klasa 6b,

Agata Lisiewska, klasa VII b,

Julia Stanios, klasa VIIa.

Gratulujemy serdecznie sukcesu, życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Dziękujemy za udział  wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły.

Data dodania: 2021-06-12 13:51:50
Data edycji: 2021-06-16 13:55:37