Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zespoły Rady Pedagogicznej - 2021/2022

ZESPÓŁ EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ:

  • Małgorzata Piekacz - przewodnicząca
  • Jolanta Bereda
  • Joanna Chrzczon
  • Iza Fabisiak
  • Magdalena Kowalska
  • Milena Krajewska
  • Ewelina Krysztofiak
  • Ewa Kuczalska
  • Izabela Latoszek
  • Elżbieta Leśniewska
  • Iza Lubaczewska
  • Ewelina Ludwikowska
  • Katarzyna Mostek
  • Monika Nieznańska
  • Urszula Oflenda
  • Marlena Radzka
  • Wioletta Rudnicka 
  • Marta Siemianowska
  • Magdalena Tucholska
  • Sylwia Wyszomirska
  • Martyna Zębrzuska

 

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

  • Marzanna Harzyńska - przewodnicząca
  • Sylwia Bancerz
  • Mirosława Daszkiewicz - Kramkowska
  • Bożena Jabłonowska
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Alicja Karwińska
  • Dorota Kowalewska
  • Małgorzata Krupa
  • Halina Pszczółkowska
  • Barbara Robaczyńska
  • Anna Rutecka
  • Grażyna Alicja Tokarska
  • Krystyna Weselak
  • Joanna Wyszkowska
  • Wioletta Żerańska

 

ZESPÓŁ  HUMANISTYCZNY:

  • Alicja Karwińska - przewodnicząca
  • Dariusz Bartosiwicz
  • Monika Brzozowska
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Adam Czarny
  • Mirosława Daszkiewicz - Kramkowska
  • Hanna Kanigowska
  • Rafał Karczmarczyk
  • Magdalena Kowalewska
  • Ks. Kamil Kozakowski
  • Anna Maćkowska
  • Izabela Malesa
  • Mariola Męczyńska
  • Wioleta Polak
  • Marzena Raszkowska
  • Anita Zbrzyska

 

ZESPÓŁ  MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY:

  • Iwona Chmielewska - przewodnicząca
  • Dariusz Bartosiewicz
  • Jan Biernacki
  • Iwona Cieślińska
  • Barbara Golian
  • Michał Golian
  • Mirosław Karwiński
  • Grażyna Rutkowska
  • Aneta Stanios
  • Agnieszka Szerszyńska
  • Marta Tkaczuk
  • Danuta Wroniszewska
  • Sylwia Zakobielska

 

ZESPÓŁ ds. ANALIZY WYNIKÓW NAUCZANIA:

  • Agnieszka Szerszyńska - przewodnicząca
  • Dariusz Bartosiewicz
  • Jan Biernacki
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Grażyna Tokarska
  • Anita Zbrzyska

 

ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY SZKOŁY:

  • Joanna Bazyl - przewodnicząca
  • Beata Ciesielska - Betlińska
  • Marzanna Harzyńska
  • Agnieszka Sobutka
  • wychowawcy klas IV-VIII

Zespoły wychowawcze grup przedszkolnych tworzą nauczyciele uczący w danych grupach.

Zespół wychowawczy oddziałów szkolnych tworzą nauczyciele uczący w danej klasie. Przewodniczącymi zespołów są wychowawcy klas.

 

ZESPÓŁ ds. POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ:

  • Joanna Bazyl - przewodnicząca
  • Sylwia Bancerz
  • Emilia Bartkiewicz
  • Monika Brzozowska
  • Joanna Chrzczon
  • Stanisława Jurkiewicz
  • Alicja Karwińska
  • Dorota Kowalewska
  • Ewa Kuczalska
  • Ewelina Ludwikowska
  • Anna Maćkowska
  • Izabela Malesa
  • Mariola Męczyńska
  • Barbara Robaczyńska
  • Woiletta Rudnicka
  • Anna Rutecka
  • Agnieszka Sobutka
  • Anita Zbrzyska
  • Wioleta Żerańska

 

KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA :

  • Adam Czarny - przewodniczący
  • Anna Ciesielska
  • Michał Golian
  • Małgorzata Krupa

 

ZESPÓŁ EWALUACYJNY PRZEDSZKOLA:

  • Małgorzata Krupa - przewodnicząca
  • Jolanta Bereda
  • Izabela Latoszek
  • Małgorzata Rachocka

 

ZESPÓŁ EWALUACYJNY SZKOŁY:

  • Beata Ciesielska-Betlińska  - przewodnicząca

  • Marzena Raszkowska
  • Mariola Męczyńska
  • Anna Rutecka

 

ZESPÓŁ DS.  STATUTU PRZEDSZKOLA:

  • Małgorzata Krupa - przewodnicząca
  • Izabela Latoszek

 

ZESPÓŁ DS.  STATUTU SZKOŁY:

  • Beata Ciesielska - Betlińska - przewodnicząca
  • Bożena Jabłonowska
  • Iwona Chmielewska
  • Grażyna Rutkowska

 

 ADMINISTRATOR SZKOLNEJ STRONY INTERNETOWEJ: 

  • Agnieszka Szerszyńska
  • Iza Lubaczewska
  • Marzanna Harzyńska
  • Barbara Golian

 

PROTOKOŁOWANIE RAD PEDAGOGICZNYCH:

  • Marzanna Harzyńska

 

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Kl. I-III

  •  Joanna Bazyl
  • Wioleta Żerańska

Kl. IV-VIII

  • Monika Brzozowska
  • Anna Rutecka
Data dodania: 2021-04-03 07:42:09
Data edycji: 2021-10-19 21:09:21
Ilość wyświetleń: 732

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook