Czcionka:

Kontrast:

Wycieczka mikołajkowa klasy IVb

W dniu 10 grudnia klasa IVb wraz z wychowawcą p. Michałem Golianem oraz pp. Emilią Bartkiewicz i Barbarą Golian, wybrała się do Olsztyna na wycieczkę integracyjną. Najpierw dzieci odwiedziły planetarium, gdzie mogły zobaczyć obraz gwieździstego nieba, zachodzących na nim zjawisk widzianych w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na Ziemi lub w kosmosie. Oglądały obiekty bliskiego i dalekiego wszechświata nawigując pośród planet, gwiazd i mgławic. Później był park trampolin, gdzie pod okiem instruktora można było poskakać na różnego rodzaju trampolinach. Kolejnym etapem wycieczki był posiłek i na koniec seans filmowy pt.: "Chłopiec  z chmur". “Chłopiec z chmur” to inspirowana faktami opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieniła życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.  Ta prawdziwa historia poruszyła również naszych uczniów, którzy wychodzili z kina wzruszeni.  Uczestnicy wyjazdu do Mławy wrócili bardzo zadowoleni.

Data dodania: 2021-12-16 08:11:16
Data edycji: 2021-12-16 13:17:42