11listop 1szkola 2przedszkolepan DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

Przewodniczący: Oliwia Brzozowska

Zastępca przewodniczącego: Oliwia Dobrzyńska

Sekretarz: Oliwia Lubańska

Skarbnik: Julia Rybka

Sekcja techniczna: Bartosz Krajewski, Bartosz Rutkowski, Bartosz Rudnicki

 

POCZET SZTANDAROWY

Julia Rybka, Oliwia Lubańska, Natalia Antonienko, Oktawia Szablewska, Julia Wojdowska, Maja Harzyńska, Szymon Gorlewski, Mateusz Szybicki, Bartosz Krajewski

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

Przewodniczący: Julia Rybka

Zastępca przewodniczącego: Oliwia Brzozowska

Skarbnik: Oliwia Lubańska

Sekcja techniczna: Bartosz Krajewski, Zuzanna Szpara, Miłosz Rychcik, Jan Walczak

 

POCZET SZTANDAROWY

 

 

Julia Rybka, Oliwia Lubańska, Natalia Antonienko, Oktawia Szablewska, Julia Wojdowska, Maja Harzyńska, Szymon Gorlewski, Mateusz Szybicki, Bartosz Krajewski

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

Przewodniczący: Bartosz Krajewski

Zastępca przewodniczącego: Oliwia Brzozowska

Sekretarz: Julia Rybka

Skarbnik: Julia Wojdowska

Sekcja techniczna: Maciej Balcerzak, Bartosz Krajewski, Mateusz Szybicki

POCZET SZTANDAROWY

Julia Rybka, Oliwia Lubańska, Natalia Antonienko, Oktawia Szablewska, Julia Wojdowska,  Szymon Gorlewski, Mateusz Szybicki, Bartosz Krajewski

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

 

Przewodniczący: Julia Szczechowicz

Zastępca przewodniczącego: Jakub Kwiatkowski

Sekretarz: Julia Dębska

Skarbnik: Jakub Okoński

Sekcja techniczna: Sergiusz Grzybicki, Oktawian Lipiński, Michał Bartosiewicz, Mateusz Stefański

POCZET SZTANDAROWY

Jakub Okoński, Szymon Lichwa, Jakub Kwiatkowski, Wiktor Grabowski, Anna Majewska, Oliwia Grzybicka, Wiktoria Wądołowska, Maja Chrzczon, Andżelika Zaborowska, Julia Dębska, Wiktoria Piotrowska, Kinga Wolak.

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

POCZET SZTANDAROWY

Mateusz Dymczyk, Dawid Krystkiewicz, Bartosz Kowalski, Paweł Kasiak, Weronika Gronowska, Dominika Rutkowska, Izabela Waśniewska, Andżelika Potrzebska, Natalia Golian, Alicja Redzyńska, Kamila Żabowska.

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodniczący: Weronika Gronowska

Zastępca przewodniczącego: Małgorzata Krajewska

Sekretarz: Dawid Krystkiewicz

Skarbnik: Mateusz Dymczyk

Sekcja techniczna: Oktawian Lipiński, Sergiusz Grzybicki, Jakub Kwiatkowski

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

POCZET SZTANDAROWY

Mateusz Rymarski

Piotr Wolski

Daniel Stypik

Katarzyna Tomkiel

Sylwia Bakuła

Aleksandra Cieślak

Weronika Romaniuk

Patrycja Komajda

Daria Zaorska

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

samorzad

Przewodniczący – Martyna Grzybicka

Zastępca Przewodniczącego – Mateusz Dymczyk

Skarbnik – Kamila Pazderska

Sekretarz – Sylwia Bakuła, Natalia Golian

Sekcja techniczna – Daniel Stypik, Mateusz Cichocki, Dawid Krystkiewicz.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Rafał Karczmarczyk, Larysa Sieńska (kl. 4-6), Dorota Kowalewska, Krystyna Weselak, Bożena Jabłonowska (kl. 1-3)

Rzecznik Praw Ucznia: Larysa Sieńska

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

POCZET SZTANDAROWY

Małgorzata Dzięgielewska

Aleksandra Dębska

Monika Majran

Mateusz Kuczmarski

Kamil Hausman

Karolina Napierska

Jolanta Lewicka

Piotr Petrykowski

Wiktoria Czyrko

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodniczący – Alicja Szerszyńska

Zastępca Przewodniczącego – Ewa Staciwa

Skarbnik – Agnieszka Leszczyńska

Sekretarz – Kamila Pazderska, Martyna Grzybicka

Sekcja techniczna – Jakub Tomkielski, Kamil Mielczarski, Patryk Wojciechowski, Karol Szymański

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Larysa Sieńska, Rafał Karczmarczyk (kl. 4-6), Dorota Kowalewska, Krystyna Weselak (1-3)

Rzecznik Praw Ucznia: Larysa Sieńska

 Plan pracy SU -pobierz

  ROK SZKOLNY 2011/2012

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodniczący: Izabella Stypik - kl.VI b

Zastępca przew.: Jakub Tomkielski -kl.V c

skarbnik -Kamil Mielczarski - kl.V c

sekretarz - Patryk Wojciechowski - kl. V c

Arkadiusz Szumański - Va

 

sekcja artystyczna:

Rut Tokarska - kl.VI a

Natalia Górniak - kl.VIb

Karolina Napierska -kl.Vb

 

sekcja techniczna:

Michał Meredyk -kl.VI a

Patryk Rybicki -kl.VI a

Adrian Makoć -kl.VI c

 

POCZET SZTANDAROWY

 

I. Delekta, D. Kwiecińska, L. Pietrzak, J. Leśniewska, J. Wróbel, K. Ciesielski, J. Mocny, S. Bartosiewicz

Joomla Template by Joomla51.com