11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

   22 listopada w naszej hali gimnastycznej chłopcy z klas VII - VIII rozegrali turniej finałowy w unihokeja. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP 4, SP Szydłowo, SP Wieczfnia Kościelna i SP Wiśniewo. W pierwszym meczu wygraliśmy 1:0 z Szydłowem, w drugim przegraliśmy 3:0 z Wieczfnią i w trzecim wygraliśmy 2:0 z Wiśniewem. W końcowej rywalizacji zajęliśmy II miejsce. 
 Pozwoli nam to  na reprezentowanie naszego powiatu na zawodach rejonowych. Brawo chłopcy.
Skład: Endrzejczyk Bartłomiej, Jezierski Alan, Myśliwczyk Eryk, Rychcik Miłosz, Olszewski Igor, Wilk Stanisław, Kuciński Adrian, Wasiński Kacper, Ciesielski Damian, Ciesielski Dominik, Rogowicz Dominik, Kapitański Filip.

   Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Aleksandrze Ogrodzińskiej z klasy VIIc , która 26 listopada otrzymała stypendium w kategorii „nauki ścisłe” w ramach Programu Stypendialnego "Inwestycja w region- inwestycja w młodzież" ufundowanego przez firmę Cedrob S.A.
Ola w swojej autoprezentacji przedstawiła nie tylko swoje osiągnięcia, ale i pasje związane z malarstwem oraz dalsze plany na przeszłość.
Gratulujemy Oli, i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju.

    W dniach 22/23 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 odbyła się „Nocka w szkole”. Wzięli w niej udział uczniowie klas V-VIII. Wieczór oraz noc w szkole była pełna wrażeń oraz emocji, gdyż obfitowała w wiele atrakcji.
Po powitaniu wszystkich zebranych przez Panią wicedyrektor oraz odczytaniu „Regulaminu nocki w szkole” przystąpiono do realizacji planu przygotowanego na tę okoliczność przez członków Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami. W pierwszym zadaniu uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę oraz usystematyzować wiadomości z różnych dziedzin poprzez udział w turnieju wiedzy „Jeden z Dziesięciu”.

  Nasi uczniowie z radością przyłączyli się do IX akcji Bożonarodzeniowa Kartka dla Bohatera organizowanej przez Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”. Kartki świąteczne, laurki zostały dziś przesłane do głównego koordynatora akcji w Szczecinie i będą stanowić jeden z elementów Paczek Świątecznych dla tych, którzy walczyli o wolność, suwerenność i niepodległość naszej Ojczyzny. Kartka dla Bohatera to nasze gorące podziękowania za Ich walkę i poświęcenie.

   Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie oraz zespołami interdyscyplinarnymi ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie działającymi na terenie powiatu mławskiego już po raz jedenasty włącza się w międzynarodową kampanię przeciwko przemocy wobec kobiet, pod nazwą „Biała Wstążka”. Kampania adresowana jest głównie do mężczyzn i trwa od 25 listopada do 10 grudnia.
Biała wstążka jest symbolem przerwania milczenia w kwestii przemocy wobec kobiet. To symboliczny, ale bardzo ważny gest, a jednocześnie deklaracja wyrzeczenia się stosowania przemocy i zobowiązanie się do reagowania, gdy jest się jej świadkiem. Kampania jest prowadzona w ponad 55 krajach.

  21 listopada drużyna naszych chłopców pojechała do Radomia na XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintona. Były to nasze pierwsze zawody w tej dyscyplinie sportu na tak wysokim poziomie. Chłopcy najpierw zostali vice mistrzami powiatu, później już na mistrzostwach rejonu wygrali swoją kategorię wiekową, co umożliwiło wyjazd na Igrzyska. W końcowej rywalizacji zajęli VI miejsce na Mazowszu, co jest doskonałym wynikiem.
Skład: Ciesielski Dominik, Ciesielski Damian, Rogowicz Dominik.

    Wielka akcja zbierania pluszaków pod nazwą Misie Ratownisie organizowana przez Fundację Wsparcie112 akcja. Celem naszej akcji jest zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach! Wierzymy, że i Ty przyłączysz się do akcji! 
Za każdego oddanego pluszaka dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.
Uczniowie oraz opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.

Fundacja Dbam o Mój Z@sięg serdecznie zaprasza do wspólnej realizacji projektu pt. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2”.

Uczniowie szkoły otrzymają kartki świąteczne wydrukowane w ramach projektu. Następnie wysyłają je do osób bliskich lub samotnych: może to być np. starsza samotna sąsiadka.

DLACZEGO WYSYŁANIE KARTEK JEST WAŻNE:

 · Sprawiają ogromną najszczerszą radość dla odbiorcy.

Joomla Template by Joomla51.com