11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  18 września w Mławskiej Hali Sportowej odbył się XII Turniej w Piłkę Nożną im. św. Stanisława Kostki. Początkowo impreza miała odbyć się na stadionie MOSiR w Mławie, lecz warunki pogodowe zmusiły organizatora do przeniesienia zawodów na halę. Do rywalizacji przystąpili również nasi chłopcy z klas VII i VIII.

   W dniu 12.09.2019 r. (czwartek) o godz.10.00 odbyły się wybory Opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Komisja Wyborcza w składzie pp. Anna Rutecka, Sylwia Zakobielska, Wioletta Żerańska oraz Monika Brzozowska przygotowała a następnie przeprowadziła wybory. Z każdej klasy głosowały osoby wchodzące w skład samorządu klasowego.

    Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki to niezwykły dzień - święto kreatywności, rozwijania talentów, wytrwałości w pokonywaniu trudności i wiary we własne możliwości. Dziewczynka o imieniu Vashti bohaterka książki "Kropka" była przekonana, że nie potrafi nic namalować, nie wierzyła w swoje możliwości... ale ktoś uwierzył w nią i w efekcie odkrył jej niezwykły talent.

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,

projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,

przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…”

~św. Jan Paweł II~

    W poniedziałek 2 września 2019 r. o godz. 900 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie.
Po dwumiesięcznej przerwie mury szkoły wypełniły się ponownie uczniami. Dyrektor szkoły Pani Joanna Wyszkowska bardzo serdecznie powitała zgromadzonych na uroczystości. Wszystkim uczniom życzyła, aby czas spędzony w szkole był efektywny, pracowity, ale przede wszystkim radosny, pełen uśmiechów, przyjaźni, optymizmu i wiary
w siebie. Szczególnie ciepło Pani dyrektor przywitała dzieci, które po raz pierwszy stanęły w progach naszej szkoły. Następnie przedstawiła i przywitała nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej placówce oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas.

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

 

   Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej serdecznie zapraszają na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 2 września 2019 r. o godzinie 9.00 w hali sportowej zespołu.

   W dniu 19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy pracowity rok szkolny. Uroczystość rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego, następnie Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska przywitała gości i całą społeczność szkolną oraz podsumowała mijający rok szkolny zaliczając go do udanych.

   Następnym punktem naszego uroczystego apelu było niezmiernie wzruszające pożegnanie pedagoga szkolnego Pani Izabeli Rudzińskiej. Pani Rudzińska swoje całe życie zawodowe poświęciła naszej szkole nieustannie okazując uczniom troskę, życzliwość i w niezwykły sposób prowadząc ich przez meandry dziecięcych „strachów”. Dziękujemy Pani Izabeli Rudzińskiej za wysiłek włożony w wychowanie wielu pokoleń uczniów „czwórki” , życzymy zdrowia i pomyślności w realizacji planów związanych z emeryturą.

  W dniu 17 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie z klas I-VIII. Przybyli zaproszeni goście z Komendy Powiatowej Policji w Mławie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mławie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ciekawy sposób przybliżyli tematykę związaną z bezpieczeństwem, zwłaszcza podczas wypoczynku wakacyjnego. Dziękujemy im za cenne wskazówki i porady, a wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych wakacji i udanego powrotu we wrześniu.

Joomla Template by Joomla51.com