11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

   W środę 9 października na stadionie MOSiR w Ciechanowie odbył się finał rejonu w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: mieszana rocznik 2009 i młodsi, chłopcy rocznik 2005 - 2006 i dziewczęta 2005 - 2006. Bardzo miłą niespodziankę sprawiła nam najmłodsza sztafeta, która w bardzo dobrym stylu zajęła III miejsce.

  W środę 9 października 2019 r. klasa VI a wraz z wychowawcą p. Moniką Brzozowską wzięła udział w 8 edycji akcji Narodowe Czytanie. Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. W roku bieżącym Para Prezydencka do wspólnego czytania wybrała  8 nowel.

Tego dnia podczas lekcji języka polskiego uczniowie klasa VI a gościli pp. Wicedyrektor Beatę Ciesielską – Betlińską oraz Hannę Kanigowską, pracownika szkolnej biblioteki.

    W ramach zajęć pozalekcyjnych z języka polskiego uczniowie klas 6a, 7a, 7c wykonali lapbooki, czyli teczki tematyczne, w których umieścili wiadomości dotyczące zagadnień omawianych na lekcjach języka polskiego. Taka teczka pełni funkcję interaktywnej przestrzeni, którą uczniowie wypełnili informacjami. Każde zagadnienie zostało przekazane w inny, ciekawy sposób. Uczniowie w ten sposób powtórzyli materiał omawiany na lekcjach a jednocześnie świetnie się przy tym bawili.

          "Nie ważne który jesteś na mecie, bo i tak jesteś lepszy od tych siedzących w domu".              
   3 października na mławskim stadionie odbył się finał powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny: mieszana rocznik 2009, dziewczęta 2007 - 2008, dziewczęta 2005 - 2006 i chłopcy 2005 - 2006. Dwie młodsze sztafety zajęły III miejsca, zaś dwie starsze II i pozwoli nam to na reprezentowanie placówki w zawodach rejonowych. Brawo SP4.
 

    Klasa 3c  wysłała samodzielnie wykonane laurki z pozdrowieniami dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Nadawcami jednej z kartek wyrażającej dumę i wdzięczność za heroizm i poświęcenie byli wszyscy uczniowie i nauczyciele ZPO2 w Mławie.

 

 

 

  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (World Multiplication Table Day) odbywa się każdego roku na przełomie września i października. 4 października 2019 roku nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w tym wydarzeniu.
  W tym dniu uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy dorośli mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawny sposób – w czasie krótkich egzaminów.  W czasie Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia egzaminatorami są dzieci, które odpytują swoich starszych kolegów oraz osoby dorosłe. 

 

 

    Dnia 02.10.2019 r. (środa) klasy 6 wraz z wychowawcami pp. Moniką Brzozowską, Alicją Karwinską, Rafałem Karczmarczykiem oraz Mariolą Męczyńską świętowały Dzień Chłopaka. Tego dnia udaliśmy się do mławskiej Kręgielni "Planeta", gdzie uczniowie każdej klasy rozegrali turniej bowlingowy. Z każdej klasy wyłoniono zwycięzcę, który otrzymał pamiątkowy puchar i tak z kl. 6a zwycięzcą został Patryk Grudziński, z kl. 6b Agnieszka Bielec a z kl. 6c Oliwia Rudnicka.

 

 

 

     Dnia 27 września 2019 nasza klasa - VIIc wraz z paniami - Iwoną Chmielewską i Eweliną Ludwikowską udała się do Ciechanowa. Pierwszym punktem programu był pobyt w Parku Nauki „Torus” .W trakcie zajęć pani przewodnik opowiedziała nam różne interesujące ciekawostki matematyczne i techniczne. Dzięki wspaniałej zabawie zrozumieliśmy, że matematyka wcale nie musi być nudna - a wręcz przeciwnie - zabawna.

 

 

Joomla Template by Joomla51.com