11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

Zapoznawszy się ze stanowiskiem dyrektorów placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Miasto Mława, oraz opiniami rodziców uczęszczających do nich dzieci, burmistrz Sławomir Kowalewski postanowił

wstrzymać się z otwarciem

przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka.

Szczegółowe informacje

 Okres świąt majowych to wspaniały czas na przybliżenie uczniom treści patriotycznych. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa obchody świąt odbyły się w inny sposób niż zawsze. Uczniowie wraz z nauczycielami nie mogli uczestniczyć w świątecznej akademii. Podczas zdalnych lekcji poruszane były tematy związane z potrzebą kultywowania uroczystości narodowych, patriotyzmu, rozbudzania miłości i przywiązania do własnego kraju. 29 kwietnia bieżącego roku w klasie 6a podczas zdalnej  godziny wychowawczej odbyła się rozmowa na temat majowych świąt. Wychowawczyni p. Monika Brzozowska przypomniała uczniom szczególnie ważne daty w historii Polski :

1 maja – Międzynarodowy Dzień Pracy

2 maja – Święto Flagi Państwowej

3 maja – uchwalenie Konstytucji.

 

 

 

 

  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce do 24 maja szkoły są zamknięte, a lekcje odbywają się w rożny niespotykany dotąd sposób. Nie możemy się spotkać aby uczcić piękne majowe święta. Zapraszam do obejrzenia prezentacji.

 

 Majowe święta

 

 

 

Lista kandydatów  przyjętych  do klasy I

na rok szkolny 2020/2021

do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 czasowe ograniczenie funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2 w Mławie będzie obowiązywało do 24 maja 2020 r. W tym czasie będzie prowadzona nauka na odległość według wcześniej ustalonych zasad. 

Joanna Wyszkowska

Dyrektor 
Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie

   W najbliższych dniach będę dla Was dostępna również telefonicznie, pod numerem szkolnym (23 654 48 25) w poniedziałki i w środy w godzinach 10.30-12.30. W dalszym ciągu we wszystkie dni poniedziałek - piątek) jestem dostępna w dzienniku Librus oraz w aplikacji Messenger.
Urszula Sumeradzka - psycholog

  Do udziału w spotkaniach świetlicowych online zaproszone zostały Dzieci z klas I-III wraz z Rodzicami, a także wszyscy chętni uczniowie. Przedstawiamy codziennie propozycje różnych zajęć świetlicowych online wraz z prezentacją multimedialną.

Wspólne spędzanie czasu przy zabawach w skojarzenia, obserwowaniu online bocianich gniazd, gotowaniu z bajką, prostych eksperymentach chemicznych, zabawa cieniem, zakładaniu magicznego ogródka czy podczas wirtualnej wycieczki świetlicowej do Krakowa z pewnością miło i ciekawie zapełni czas w domu w tej wyjątkowej sytuacji.

Joomla Template by Joomla51.com