11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie

ogłasza zapisy do grup przedszkolnych i klas I

na rok szkolny 2012/2013.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy

do sekretariatu szkoły

w godz. 8.00-15.00 do dnia 15 kwietnia 2012 r.

   Zapraszamy do wzięcia udziału w internetowym konkursie wiedzy o Januszu Korczaku uczniów szkół podstawowych z Mławy. Konkurs ten jest formą popularyzacji myśli, twórczości, systemu wychowawczego oraz życia tego niezwykłego człowieka.

Szczegóły oraz pytania znajdziecie w zakładce konkursy. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

   W dniu 23 lutego 2012 r. ogłoszono wyniki konkursu SUPERGŁOWA 2011. Ten zaszczyty tytuł zdobyła ZUZANNA PIOTRKOWSKA uczennica klasy VI b.

W tej edycji wzięło udział ponad 50 uczniów z klas IV – VI. Należało odpowiedzieć na 45 pytań z różnych dziedzin wiedzy.

   11 stycznia po raz kolejny odwiedziliśmy bibliotekę w Warszawie.

Iza Rzepkowska, Milena Machaj i Ola Sztybor zwiedziły bibliotekę oraz pokój pisarki . O naszej wizycie możecie przeczytać na stronie www.koszykowa.pl

Pani Hanna Diduszko (filolog, pedagog, bibliotekarz, kierownik Biblioteki im. H. Rudnickiej) tak napisała o naszej wizycie:

„Goście ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie z wizytą w Bibliotece im. Haliny Rudnickiej – na Żoliborzu

   Rok 2012 ogłoszony został Rokiem Janusz Korczaka - w związku z tym zapraszamy uczniów szkół mławskich do wzięcia udziału w konkursie literackim „W państwie Króla Maciusia I". Czekamy na dotąd niepublikowany utwór przedstawiający bohatera z książek o Królu Maciusiu I. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

                                         Regulamin

 

    Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie przystąpiła do akcji „Warto być dobrym", która jest największą, interdyscyplinarną kampanią edukacyjną w Polsce, kreującą u dzieci dobre postawy, uczącą poszanowania dla innych ludzi, ich emocji, uczuć i praw, a także premiującą zachowania prospołeczne i wolontariat jako drogę do samorealizacji.

 

  Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza walentynka" jak co roku cieszył się dużym powodzeniem. Wpłynęło ponad 100 prac wykonanych różnymi technikami. Komisja konkursowa miała niezły orzech do zgryzienia gdyż wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny. Zachwycał nas kunszt z jakim dzieci je wykonały.

 

 9.02.2012r. w Regiminie odbył się finał rejonu Ciechanowskiego w piłkę ręczną chłopców. Jako, że nasza szkoła wygrała mistrzostwo powiatu, nie mogło zabraknąć jej w finale rejonu. Niestety tam juz nie poszło nam najlepiej, zajęliśmy IV miejsce, najgorsze dla każdego sportowca.

Joomla Template by Joomla51.com