11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  

   W Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie odbył się konkurs plastyczny „Pisanka, ach pisanka", w którym wzięło udział 27 przedszkolaków i 37 uczniów. Format prac był dowolny, a wszystkich zadziwiło jajo, które miał około metr wysokości . Do wykonania prac konkursowych dzieci użyły wielorakich materiałów. Nietypowe pisanki wykonane były z masy solnej, styropianu, masy papierowej, plasteliny, modeliny i balonów

     W 14 marca mieliśmy zaszczyt gości w naszej placówce artystów z Agencji Artystycznej MAT, którzy zapoznali nas z muzyką hiszpańską. Uczniowie już wiedzą kim jest lutnik i jak zbudowana jest gitara. Muzyczna, hiszpańska opowieść z udziałem dzieci zapoznała nas z andaluzyjskimi Cyganami,

     W dniu 21 marca br. W Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie odbyły się niezwykłe zajęcia związane z powitaniem kalendarzowej wiosny. Dzieci z klasy I-III wykonywały z pomocą nauczycieli palmy wielkanocne oraz marzannę – „zimną pannę". Później w wiosennym korowodzie ulicami dzielnicy przeszły w wyznaczone miejsce, gdzie przy piosenkach i wznoszonym okrzykiem „Zimo odejdź! Choroby odejdźcie!" – kukłę spalono.

   

     Nadleśnictwo Dwukoły i Polski Klub Ekologiczny Koło w Mławie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie EKOOBRAZY.Konkurs odbywa się w Międzynarodowym Roku Lasów.„ Las w obiektywie"

 

 

                     Formularz zgłoszeniowy           Regulamin

    15.03.2012 roku został przeprowadzony w naszej szkole konkurs matematyczny Kangur. Konkurs jest już tradycją szkoły. W każdym roku mamy wyróżnianych  kilku uczniów.

Ma on charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez międzynarodową komisję. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.

W tym roku wzięło udział 33 uczniów z naszej szkoły.

 

    Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet uczniowie klasy Va zaprezentowali 8 marca specjalny PROGRAM TELEWIZYJNY. Były : wiadomości z kraju i ze świata, prognoza pogody, wiadomości sportowe i 1498 odcinek serialu "M jak miłość".

      Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczennic. W międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie pt. „Ja, moja rodzina, moje miasto" w kategorii klas IV – VI I miejsce zajęła Monika Majran, a Julia Bartnicka zajęła III miejsce.

Joomla Template by Joomla51.com