11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia przedszkola

  Wprowadzanie owoców do diety dzieci jest niezbędne, gdyż od najmłodszych lat tworzony jest kapitał zdrowia i kształtowane są nawyki żywieniowe, dlatego czterolatki z grupy "Muchomorki" pod kierunkiem wychowawczyni Barbary Golian zorganizowały "Owocową ucztę". Przestrzegając zasad higieny (umycie owoców i rąk) i bezpieczeństwa dzieciaki kroiły owoce, a następnie zrobiły z nich szaszłyki, które na koniec z apetytem skonsumowały.

  Czterolatki z naszego przedszkola intensywnie wkroczyły w nowy rok "szkolny".

Dzieciaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji społecznej "Sprzątanie świata" i pod opieką wychowawczyni, Barbary Golian, zbierały śmieci na terenie w pobliżu przedszkola. Akcja „Sprzątania świata" jest największą w kraju ekologiczną kampanią społeczną. Główne przesłanie akcji to czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze i drugiemu człowiekowi.

   Miesiąc wrzesień to czas, w którym nasze przedszkolaki poznają i utrwalają zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. W trakcie różnorodnych zajęć, zabaw i wycieczek wzbogacają swoją wiedzę, kształtują nawyki prawidłowego zachowania się na drodze. Dzieci pięcioletnie i sześcioletnie, w ramach zajęć poświęconych bezpieczeństwu, wykonały prace plastyczno- konstrukcyjne. Były to barwne sygnalizatory, grupowe plakaty i makiety przedstawiające ruch uliczny.

Nasi wychowankowie zdobyli wiadomości i umiejętności ważne dla ich zdrowia i życia.

15 września 2012 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Przedszkola nr 2 w Mławie.

   Był to dzień wyjątkowy, historyczny, długo oczekiwany przez nas, społeczność Mławy, a przede wszystkim przez lokalne środowisko Wólki. Powstała placówka na miarę XXI wieku, która jest i będzie wizytówką naszego miasta, miejscem bardzo dobrych i godnych warunków do nauki, wychowania oraz zabawy.

 

Burmistrz Miasta Mława

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie

serdecznie zapraszają

RODZICÓW

na uroczyste otwarcie nowego budynku

Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2 w Mławie,

które odbędzie się 15.09.2012r. godz. 1000

Od dnia 3 września 2012 r.

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 2 w Mławie

czynne od godz. 6.30 do 16.30.

(Posiłki będą wydawane od dnia 3 wrzeeśnia 2012 r.)

W wyniku ogłoszonego konkursu ofert

na dzierżawę pomieszczeń kuchennych

i prowadzenie stołówki

w Zespole Placówek Oświatowych nr 2,

06-500 Mława, ul. Graniczna 39

w dniu 26 czerwca 2012r. wyłoniono wykonawcę zadania.

Od 1 września 2012 roku zadanie będzie realizował:

„Wodny Świat" Przemysław Wółkiewicz 06-500 Mława, ul. Kopernika 38

 

1 czerwca wszystkie dzieci obchodziły swoje święto. Maluszki z naszego przedszkola wybrały się tego dnia do sali zabaw "Motylkowo". Miło spędzały tam czas pod czujnym okiem nauczycielek Mileny Krajewskiej i Barbary Golian. Oprócz atrakcji takich jak zjeżdzalnie, mini siłownia, trampoliny maluszki były zabawiane przez klownów, odbyła się zabawa bańkami mydlamymi oraz malowanie twarzy.

Joomla Template by Joomla51.com