11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia przedszkola

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę. Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska. 

W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, wywołanej przez koronawirusa, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo, prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. W sprawach związanych z rekrutacją i innych prosimy o kontakt telefoniczny: 23 654 48 25 i e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od dnia 16 marca 2020 roku rodzice dzieci zakwalifikowanych w procesie rekrutacji do Miejskiego Przedszkola samorządowego nr 2 w Mławie będą mieli możliwość potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w formie elektronicznej bez konieczności osobistego stawiennictwa się w placówce. W obecnej sytuacji rekomendujemy tę formę potwierdzenia woli.

Szanowni Państwo
przedstawiam informacje dotyczące działań profilaktycznych
w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach
zachorowaniami na koronowirusa -  
(Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych)

  

  • PROSZĘ,  BY NIE POSYŁAĆ przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola lub szkoły;
  • Informuję, że jeśli nie było kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • Jeśli, dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;
  • Rodzicom dziecka do 8. roku życia,  w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia, przedszkola lub szkoły należy  się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz. U. 2017, poz. 1368);

Jednocześnie zachęcam do śledzenia na bieżąco informacji na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego oraz polecam Państwu oficjalną rządową stronę internetową, gdzie znajdują się poszerzone informacje profilaktyczne: http://www.gov.pl/koronawirus

    28.02.2020r. w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 odbył się międzyprzedszkolny konkurs języka angielskiego ' English is Fun!'.

Zaproszenie do wspólnych zmagań przyjęło 5 placówek z naszego miasta.Wspólnie mogliśmy dzielić radość z nauki języka angielskiego i podziwiać wykonania prezentowanych wierszy i słuchać piosenek wykonywanych przez zespoły. Jury przyznało:

I Miejsca ex aequo

Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1

Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 2

  24 lutego, tuż po feriach zimowych do Zespołu Placówek Oświatowych   nr 2 w Mławie z kolejną, wyjątkową lekcją muzyki przybyli przedstawiciele Agencji Artystycznej „Pozytywka” z Olsztyna. Temat lekcji brzmiał: „Muzyka mistrzów”.

   Uczniowie ZPO nr 2 w Mławie dzięki  świetnej grze aktorskiej swoich rówieśników  poznali sylwetki  największych, światowych kompozytorów  - Jana Sebastiana Bacha, Ludwiga van Beethovena oraz Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz mieli możliwość wysłuchania ich najsłynniejszych utworów muzycznych. 

 

Informacje i zapisy:

Sekretariat szkoły  ul. Graniczna 39,  w godzinach 8.00 - 15.00,  tel: 23 654 48 25

Rekrutacja elektroniczna - http://nabor.pcss.pl/mlawa/przedszkole/

Zasady rekrutacji

 

Joomla Template by Joomla51.com