Pasowanie na przedszkolaka w MPS nr 2

Dnia 26 lutego 2021r. piosenką „Jestem sobie przedszkolaczek” dzieci z grupy „Biedronki” i „Pszczółki” z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2 w Mławie, rozpoczęły uroczystość pasowania na przedszkolaka. Jest to szczególne wydarzenie w życiu każdego dziecka, które po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które nabyły w przedszkolu. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły.

Po części artystycznej i złożonej przysiędze, Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska magicznym ołówkiem pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i książkę. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Dzień ten okazał się pełen emocji i wrażeń dla każdego wychowanka. Od tej pory wszystkie dzieci z MPS nr 2 mogą z dumą nazywać się prawdziwymi przedszkolakami!

Data dodania: 2021-03-01 11:08:34
Data edycji: 2021-03-15 11:09:06