11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Spis treści

 W ramach projektu, który jest realizowany przez Ogólnopolską Akcję Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może" w ramach Roku Szkoły w Ruchu w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Mławie odbywały się zabawy na placu Radosnej Szkoły.

Jest to plac o bardzo nowoczesnym wyglądzie i ciekawych rozwiązaniach. Dzieci bardzo lubią z niego korzystać , a zwłaszcza ze ścianki wspinaczkowej, równoważni, a także zjeżdżalniach. Ponadto wszystkie słupy konstrukcyjne są tak wykonane, że same w sobie są elementami umożliwiającymi fajną zabawę, a z pozoru prosta drabinka siatkowa ma na tyle duże otwory, że dzieci mogą wić się między stopniami, wykonywać zwisy itp.

Swobodna, radosna i spontaniczna zabawa ma tu przede wszystkim na celu rozładowanie zbędnego napięcia emocjonalnego. Ponadto zdrowie, radość, odporność, sprawność, wytrwałość i umiejętność współpracowania z rówieśnikami to tylko niektóre z cech, które zapewniają dzieciom świetną zabawę i odpowiednią ilość ruchu.

Maluch powinien mieć zróżnicowane formy zabawy m.in. pokonywanie przeszkód, wspinanie się, czworakowanie, przeskoki, przeploty i inne.

 

Joomla Template by Joomla51.com