11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Spis treści

„Ach, co to był za dzień!" – „Czwórka świętuje"

  Piątek, 25 październik 2013 r. – ach, co to był za dzień w naszej Szkole Podstawowej Nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie. Już o godzinie 8.00 oficjalnie rozpoczęliśmy Święto Szkoły. Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska powitała całą społeczność szkolną, zaproszonych gości, rodziców. Ciekawie opowiedziała o patronce. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniająca autorkę m.in. „Chłopców ze Starówki".

   W tym dniu uczniowie braliśmy udział w ciekawych zajęciach: pracowaliśmy nad hymnem szkoły, uczestniczyliśmy w konkursach wiedzy o Halinie Rudnickiej i pięknego czytania, oglądaliśmy prezentację przedstawiającą postać pisarki. A potem...... z zapartym tchem oglądaliśmy pokazy sportowe. Wystąpili taekwodziści z Mławskiej Sekcji Taekwon-do pod kierunkiem Witolda Gromowskiego trenera posiadającego 6 dana. Miło było zobaczyć naszych kolegów Pawła Kasiaka i Błażeja Wróblewskiego oraz absolwentki naszej szkoły: Żanetę Tran i najbardziej utytułowaną, aktualną Mistrzynię Polski Olę Kanigowską.

  Zgodnie z hasłem pani minister „Szkoła w ruchu" odbyły się warsztaty sportowe dla klas II – VI. Prowadzili je instruktorzy i trenerzy taekwon-do. Na zakończenie nasi goście – sportowcy zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy: i tak wszyscy zostaliśmy „taekwondzistami".

 

Joomla Template by Joomla51.com