Pasowanie na Przedszkolaka w MPS nr 2 w Mławie

W środę 6 kwietnia dzieci z grupy „Żabki” dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką nasze maluszki przeżyły w swoim życiu przed tak dużą publicznością. Podczas tej uroczystości dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki, których nauczyły się podczas pobytu w przedszkolu, dając dowód jak dużo już potrafią. Zanim przedszkolaczki złożyły uroczystą przysięgę odpowiadały na pytania dotyczące wiedzy nabytej w przedszkolu. Następnie Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała „Aktu pasowanie”. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i order oraz drobny upominek. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców i nauczycielek.
Data dodania: 2022-04-07 21:14:18
Data edycji: 2022-04-07 21:17:44