Wycieczka grupy X do sali zabaw ''Laboratorium Przygody''

Wycieczka grupy X  do sali zabaw ''Laboratorium Przygody''
Wycieczka grupy X z MPS nr 2 w Mławie do sali zabaw
"Laboratorium Przygody".

We wtorek 30.11.2021r. dzieci z grupy X z MPS nr 2 w Mławie wyruszyły autokarem na spotkanie ze Świętym Mikołajem do sali zabaw "Laboratorium Przygody". Celem wyjazdu było zapewnienie przedszkolakom różnorodnych form aktywności ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo w czasie zabaw, a także zachęcanie dzieci do kultywowania tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. W trakcie pobytu w sali zabaw dzieci korzystały z wszelkich atrakcji tj. zjeżdżalnie, tory przeszkód, trampoliny, basen z piłeczkami, jazda na mini samochodach. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach " Wykonywanie bombki bożonarodzeniowej " . Największą atrakcją była wizyta Świętego Mikołaja i jego pomocnika Elfa. Długo oczekiwany przez dzieci gość, zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce. Śmiechu i radości było wiele, panowała radosna atmosfera. Na zakończenie Święty Mikołaj obdarował przedszkolaków drobnymi upominkami i zapewnił, że za rok znów się z nimi spotka. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały wesołą piosenkę i zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy Paniom z "Laboratorium Przygody" za dostarczenie przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń.

Data dodania: 2021-12-01 18:26:15
Data edycji: 2021-12-01 18:31:54