11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Uczniowie naszej placówki brali udział w turnieju „Bezpieczna szkoła", zrealizowanym w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej". W czasie trwania mławskiej akcji „Świece przykładem" zrealizowano pięć konkursów związanych z programem, ocenianych oddzielnie, które w klasyfikacji generalnej wyłoniły zwycięzcę.

Konkursy, w których wzięli udział uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 2, dotyczyły bezpieczeństwa w ruchu drogowym (klasy IV-VI) i pomocy przedmedycznej (klasy IV-VI). A także odbyły się konkursy plastyczne (klasy 0-III oraz IV-VI), sprawnościowe dla pięciu drużyn oraz na sztukę teatralną o tematyce bezpieczeństwa na drodze.

W konkursie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w części testowejI miejsce zajął Jakub Dalka, z klasy Va, drugie Sylwia Bakuła z klasy A oraz Mateusz Cichocki z klasy Vb, a III miejsce Amanda Wolak z klasy Vb. W konkursie pomocy przedmedycznej w części praktycznej drugie miejsce zajęli reprezentanci naszej szkoły w składzie : Sylwia Bakuła Va, Paweł Kasiak IV b, Małgorzata Krajewska IVB, Monika Majran VI c i Alicja Szerszyńska VIc. Ponadto w części teoretycznej indywidualnie II miejsca z identycznym wynikiem punktowym zajęli Sylwia Bakuła, Małgorzata Krajewska i Paweł Kasiak. Drugie miejsce zajęli nasi reprezentanci w konkursie na najlepszą sztukę teatralną o tematyce bezpieczeństwa na drodze.

 

Joomla Template by Joomla51.com