Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w kl. I-III

Data 11 listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych w historii naszej Ojczyzny. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, którzy wywalczyli wolność dla naszej Ojczyzny, dzisiaj możemy żyć w wolnym kraju.

Dzieci z klasy 3a i 3 b wraz z chórami szkolnymi przygotowały uroczysty apel dla uczniów z edukacji wczesnoszkolnej. Przedstawiły lekcję historii, drogę jaka wiodła Polaków do wolności.
         Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie wraz z dyrekcją i nauczycielami odśpiewali wspólnie Mazurka Dąbrowskiego.
   Na apelu klas I-III wręczono wyróżnienia dla uczniów biorących udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej" z klasy 2a Hania Bazyl i klasy 3b Maja Żółtak.
Data dodania: 2021-11-10 21:03:51
Data edycji: 2021-11-10 21:10:50