CODE WEEK 2021 Z UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ

W dniach 9-24 października grupa X wzięła udział w tegorocznym wydarzeniu

#CodeWeek czyli Europejskim Tygodniu Kodowania. Każdy dzień był pełen różnorodnych zadań z zakresu kodowania. Grupa X zaczęła swoją przygodę z kodowaniem w tym roku szkolnym. Wzbudziło to ogromne zainteresowanie i zapał do pracy w tym zakresie. Dzieciaki tworzyły zbiory, segregowały według określonych cech a także podejmowały próby kodowania i odkodowywania reagując na sygnał słowny lub słowno – wizualny. Z wielką radością wykorzystały kubeczki do tworzenia kolorowych budowli. Nasze sześciolatki uczestniczyły w różnorodnych zajęciach, w tym zmierzyły się z zadaniami na macie do kodowania oraz największą atrakcją robotem edukacyjnym Ozobot. Każdy dzień był przepełniony różnymi atrakcyjnymi aktywnościami, które dały dzieciom możliwość nabycia nowych umiejętności i wzbogaciły ich wiedzę. Niewątpliwie był to wyśmienity początek przedszkolnych przygód z kodowaniem .

Data dodania: 2021-11-09 20:35:34
Data edycji: 2021-11-09 20:38:39