11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

  Sztandar szkoły jest dla społeczności szkolnej symbolem Polski – Narodu – Małej Ojczyzny jaką jest szkoła i jej najbliższe otoczenie. Sztandar szkoły może brać udział w uroczystościach rocznicowych organizowanych przez administrację samorządową i państwową oraz w uroczystościach religijnych: mszach św., uroczystościach pogrzebowych i innych.

Jak co roku, w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, sztandar naszej szkoły brał udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

  

Po mszy św. w kościele Św. Trójcy poczet sztandarowy szkoły wraz z innymi przemaszerował pod Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie złożono kwiaty i oddano hołd poległym za Ojczyznę. Godnie i odświętnie reprezentowali naszą szkołę: Kamil Hausman, Piotr Petrykowski – chorążowie pocztu oraz Dagmara Karolak, Monika Majran, Jolanta Lewicka, Wiktoria Czyrko – asysta pocztu. W uroczystościach wraz z uczniami udział brały nauczycielki pp. Krystyna Weselak i Iwona Chmielewska oraz rodzice.

Joomla Template by Joomla51.com